Opona letnia Continental ContiCrossContact LX 255/60 R18 112V
Wideo 9Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiCrossContact LX 255/60 R18 112V 255/60 R18 112 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiCrossContact LX 255/60 R18 112V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Continental 255/60R18 ContiCrossContact LX 112V XL M+S - opony teren | 755 zł |
Continental ContiCrossContact LX (255/60 R18 112V) 03549390000 | 743 zł |
Continental ContiCrossContact LX ( 255/60 R18 112V XL ) 03549390000 | 794 zł |
Continental ContiCrossContact LX ( 255/60 R18 112V XL ) | 804 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiCrossContact LX 255/60 R18 112V
Ceny na Continental ContiCrossContact LX 255/60 R18 112V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX 255/60 R18 112V | od 743 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →