Czajnik elektryczny Clatronic WK 3462 900 W 1 l
Clatronic WK 3462 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic WK 3462 900 W 1 l
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Clatronic WK 3462 schwarz WK 3462 noir | 103 zł |
Clatronic WK 3462 czarny AGDM-CZAJ-CRC-010 | 57 zł |
Czajnik Clatronic WK 3462 Czarny | 49 zł |
Czajnik elektryczny Clatronic WK 3462 (900W 1l; kolor biały) | 42 zł |
Czajnik elektryczny CLATRONIC WK 3462 czarny | 40 zł |
pokaż 11 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Clatronic WK 3462:
- Wyjmowany filtr
- Schowek na przewód
PolecamyPorównaj w tabeli →