Czajnik elektryczny Clatronic WKS 3692 2200 W 1.5 l
Zdjęcia 8 |
Clatronic WKS 3692 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic WKS 3692 2200 W 1.5 l
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Czajnik elektryczny pojemność 15 l bezpieczna pokrywa moc 2200 W | 63 zł |
Czajnik CLATRONIC WKS 3692 Biały | 63 zł |
Czajnik Clatronic WKS 3692 Czarny | 65 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →