Czajnik elektryczny Clatronic WK 3445 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 39 |
Clatronic WK 3445 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic WK 3445 2200 W 1.7 l
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Czajnik elektryczny Kettle czajnik elektryczny 17 l z automatycz | 46 zł |
Czajnik CLATRONIC WK 3445 Biały | 46 zł |
CZAJNIK CLATRONIC WK 3445 Biały | 46 zł |
Czajnik Clatronic WK 3445 Biały | 47 zł |
Czajnik CLATRONIC WK 3445 Biały WK 344 | 46 zł |
pokaż 13 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Clatronic WK 3445:
- Wyjmowany filtr
- Schowek na przewód
PolecamyPorównaj w tabeli →