Czajnik elektryczny Esperanza Iguazu 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 17 |
Esperanza Iguazu |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Iguazu 2200 W 1.7 l
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik Esperanza IGUAZU EKK018E ESP-EKK018E | 67 zł |
Esperanza CZAJNIK ELEKTRYCZNY IGUAZU 1.7L BIAŁO-SZARY HKESPCZEKK0018E | 29 zł |
Esperanza CZAJNIK ELEKTRYCZNY IGUAZU 1.7L BIAŁO-NIEBIESKI HKESPCZEKK0018B | 31 zł |
Esperanza CZAJNIK ELEKTRYCZNY IGUAZU 1.7L BIAŁO-SZARY 40223 | 29 zł |
Czajnik Esperanza Iguazu EKK018V Fioletowy | 64 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →