Czajnik elektryczny Esperanza Victoria 1800 W 1.8 l
Zdjęcia 21 |
Esperanza Victoria |
|
Prosty i niedrogi czajnik elektryczny ze stalową kolbą wewnętrzną. Maksymalna pojemność modelu to 1,8 litra, element grzewczy grzeje z mocą 1800 W. Płaska grzałka zwiększa prędkość wrzenia, jednocześnie ułatwiając czyszczenie wewnętrznych powierzchni z kamienia. Zewnętrzna ozdobna wyściółka etui jest wykonana z tworzywa sztucznego. Dostępne opcje kolorystyczne: czarny, biały, zielony, czerwony i czarny.
Dodatkowo czajnik elektryczny Esperanza Victoria można nabyć z wyściółką ze stali nierdzewnej. Ogrzewanie włącza się za pomocą jednego przycisku, który znajduje się na uchwycie. Działaniu elementu grzejnego towarzyszy włączenie wskaźnika LED. Pokrywa otwiera się za pomocą zatrzasku sprężynowego. Platforma przyłączeniowa umożliwia obrót kolby w dowolnym kierunku. Przepływ wylewki blokowany jest przez perforowany wkład, który pełni funkcję filtra zgrubnego. Cząstki o dużej skali, które odkleją się od wewnętrznych ścianek kolby, nie dostaną się do kubka. Czajnik elektryczny ma korzystną cenę. Jednocześnie urządzenie pozwala szybko przygotować wysokiej jakości wrzącą wodę. Stalowa kolba pozwala zachować przyjemny smak czystej wody. Zewnętrzna wyściółka z tworzywa sztucznego zwiększa estetykę i bezpieczeństwo urządzenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Victoria 1800 W 1.8 l
Wszystkie ceny 31 →Esperanza Czajnik Elektryczny Czerwony 18 l EKK013R | 54 zł |
Esperanza Czajnik elektryczny Victoria 1.8L Czerwony HKESPCZEKK0113R | 34 zł |
Czajnik ESPERANZA Victoria EKK013R | 44 zł |
Esperanza Czajnik elektryczny Victoria 1.8L Czerwony 117029 | 36 zł |
Czajnik ESPERANZA Victoria EKK013R | 44 zł |
- Obrót o 360º na stojaku