Umywalka CeraStyle Nova 70 700 mm
Zdjęcia 6 |
CeraStyle Nova 70 |
|
Okres gwarancji wynosi 3 lata.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CeraStyle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CeraStyle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CeraStyle Nova 70 700 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CERASTYLE 074400-u Umywalka nablatowa Nova 70 Cm 70 x 43 x 7 | 972 zł |
Umywalka Nova 70 cm Cerastyle | 1 019 zł |
Cerastyle Nova umywalka 70x43cm nablatowa 074400-u | Darmowa dostawa | 1 019 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →