Umywalka CeraStyle Zero 46 460 mm
Zdjęcia 6 |
CeraStyle Zero 46 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CeraStyle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CeraStyle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CeraStyle Zero 46 460 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CERASTYLE 071600 Umywalka nablatowa WB, Zero 46 cm 46 x 13,5 | 490 zł |
Umywalka Zero 46 cm Cerastyle | 559 zł |
Cerastyle Zero umywalka 46x46cm nablatowa 071600 | Darmowa dostawa | 559 zł |
Cerastyle Zero Umywalka nablatowa 46x13,5 cm, biała 071600 - odbiór osobis | 559 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →