Umywalka CeraStyle One 67 670 mm
Zdjęcia 3 |
CeraStyle One 67 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CeraStyle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CeraStyle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CeraStyle One 67 670 mm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cera Style Umywalka nablatowa Cera Style 67x43 cm owalna biały połysk 0765 | 799 zł |
CERASTYLE 076500-u Umywalka One 67 cm 67 x 42,5 x 13,5 | 857 zł |
Umywalka One 67 cm Cerastyle | 899 zł |
CERASTYLE 076200 Umywalka One 67 cm 67 x 42,5 x 13,5 | 778 zł |
Umywalka One B/O 67 cm Cerastyle | 819 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →