Umywalka CeraStyle Pinto 120 1210 mm
Zdjęcia 4 |
CeraStyle Pinto 120 1210 mm1505 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CeraStyle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CeraStyle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CeraStyle Pinto 120 1210 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CERASTYLE 080700-u Umywalka Pinto, 120 cm, ( dwie komory, dwa otwory na ba | 1 260 zł |
Umywalka Pinto 120 cm Cerastyle | 1 309 zł |
Cerastyle Pinto umywalka 121x46,5cm meblowa / ścienna 080700-u | Darmowa d | 1 309 zł |
Modyfikacje CeraStyle Pinto 120
Ceny na CeraStyle Pinto 120 |
---|---|---|---|---|
CeraStyle Pinto 120 1210 mm | od 1 260 zł | 3 oferty | ||
CeraStyle Pinto 150 080900-u 1505 mm | od 1 662 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →