Olej silnikowy Castrol Magnatec 5W-40 C3 5 l
Castrol Magnatec 5W-40 C3 5L |
|
Syntetyczny olej silnikowy przeznaczony do samochodów osobowych i odpowiedni do dość szerokiej gamy silników - zarówno konwencjonalnych silników benzynowych i wysokoprężnych, jak i turbodoładowanych, m.in. o szczególnych cechach, takich jak wtrysk bezpośredni. Dostarczany w standardowej objętości 4 litrów. Kompozycja zawiera zastrzeżoną technologię „Intelligent Molecules”, która tworzy trwałą powłokę na metalowych powierzchniach i zapewnia dodatkową ochronę w pierwszych sekundach po uruchomieniu. Aprobaty producenta obejmują VW 502 00/505 00; MB 229.31.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Castrol 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Castrol.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Castrol Magnatec 5W-40 C3 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Castrol Castrol Magnatec 5W40 C3 variklio alyva, 5L | 205 zł |
Olej Silnikowy Castrol Magnatec 5W-40 C3 5L | 161 zł |
Olej silnikowy Castrol Magnatec C3 5 l 5W-40 | 172 zł |
Modyfikacje Castrol Magnatec 5W-40 C3
Ceny na Castrol Magnatec 5W-40 C3 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 5W-40 C3 1 l | od 35 zł | 9 oferty | ||
Castrol Magnatec 5W-40 C3 4 l | od 120 zł | 6 oferty | ||
Castrol Magnatec 5W-40 C3 5 l | od 161 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →