Моторне мастило Castrol Magnatec 5W-40 C3 5 л
Castrol Magnatec 5W-40 C3 5L |
|
Синтетичне моторне масло, призначене для легкових авто і підходяще під досить широкий набір двигунів — як звичайні бензинові та дизельні, так і турбовані, в т. ч. зі специфічними особливостями кшталт прямого вприскування. Поставляється в стандартному об'ємі 4 л. У складі реалізована фірмова технологія «Intelligent Molecules», яка створює постійне покриття на металевих поверхнях і забезпечує додатковий захист в перші секунди після пуску. Допуски виробників включають VW 502 00/505 00; MB 229.31.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec 5W-40 C3 5 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej Silnikowy Castrol Magnatec 5W-40 C3 5L | 161 zł |
Castrol Castrol Magnatec 5W40 C3 variklio alyva, 5L | 205 zł |
Olej Castrol Magnatec 5W-40 C3 5L zawieszka | 166 zł |
Модификації Castrol Magnatec 5W-40 C3
Ціни на Castrol Magnatec 5W-40 C3 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 5W-40 C3 1 л | від 35 zł | 9 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 5W-40 C3 4 л | від 120 zł | 5 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 5W-40 C3 5 л | від 161 zł | 4 пропозиції |