Zegarek Casio W-217HM-7B
Zdjęcia 3 |
Casio W-217HM-7B |
|
Żywotność baterii wynosi około 7 lat.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio W-217HM-7B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Męski CASIO W-217HM-7BVEF | 140 zł |
Casio Vintage W-217HM-7BVEF W-217HM -7BVEF | 161 zł |
Zegarek Casio W-217HM-7BVEF Casio Vintage w stylu Retro W 217HM 7B | OFICJ | 161 zł |
ZEGAREK CASIO W-217HM-7BVEF- GWAR.3+3 LATA - NOWY I ORYGINALNY Ⓡ ZAPRASZAM | 142 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →