Zegarek Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1
Zdjęcia 7 |
Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1 |
|
Ochrona przed skutkami pól elektromagnetycznych. Sygnał godzinowy. Wyświetlacz prędkości.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO G-SHOCK Original GMA-S140NC-5A1ER GMA-S140NC -5A1ER | 419 zł |
G-shock S Series G-shock G-shock S Series GMA-S140NC-5A1 - zegarek damski | 576 zł |
Zegarek Casio G-Shock GMA-S140NC-5A1ER RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | Z | 699 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1:
- Wyświetlacz prędkości
- Sygnał godzinowy
PolecamyPorównaj w tabeli →