Наручний годинник Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1
Фото 7 |
Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1 |
|
Захист від дії електромагнітних полів. Щогодинний сигнал. Відображення швидкості.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASIO G-SHOCK Original GMA-S140NC-5A1ER GMA-S140NC -5A1ER | 419 zł |
G-shock S Series G-shock G-shock S Series GMA-S140NC-5A1 - zegarek damski | 576 zł |
Zegarek Casio G-Shock GMA-S140NC-5A1ER RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | Z | 699 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock Women GMA-S140NC-5A1:
- Відображення швидкості
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →