Zegarek Casio G-Shock GWG-2000-1A3
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Casio G-Shock GWG-2000-1A3 |
|
Podwójne podświetlenie: tarcza i tarcza podświetlane są diodą LED, dzięki funkcji opóźnienia, po zwolnieniu przycisku podświetlenie pozostaje włączone jeszcze przez kilka sekund. W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GWG-2000-1A3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek CASIO G-SHOCK GWG-2000-1A3ER | 3 229 zł |
CASIO G-SHOCK Master of G Premium Mudmaster GWG-2000 -1A3ER | 3 799 zł |
Męskie G-Shock Carbon Mudmaster Gwg-2000-1A3 - Zegarek Męski | 3 699 zł |
Casio GWG-2000-1A3ER | 3 799 zł |
CASIO G-SHOCK GWG-2000 -1A3ER OUTLET | 2 659 zł |
Zegarek G-SHOCK GWG-2000-1A3ER Mudmaster Carbon Core Guard - Natychmiastow | 3 799 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GWG-2000-1A3:
- Sygnał godzinowy czas
- Wycisz/wyłącz wyciszenie dźwięku
- Poświata
PolecamyPorównaj w tabeli →