Zegarek Casio G-Shock GWG-2000-1A5
Wideo 8Zdjęcia 6 |
Casio G-Shock GWG-2000-1A5 |
|
Podwójne podświetlenie: tarcza i tarcza podświetlane są diodą LED, dzięki funkcji opóźnienia, po zwolnieniu przycisku podświetlenie pozostaje włączone jeszcze przez kilka sekund. W pełni automatyczny kalendarz do 2099 roku.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GWG-2000-1A5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio G-Shock GWG-2000-1A5ER 20BAR | 3 849 zł |
Zegarek Casio GWG-2000-1A5ER G-Shock Master Of G Premium GWG 2000 1A5 | OF | 3 849 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock Master Of G Premium GWG-2000-1A5ER RATY 0 | Pa | 3 849 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GWG-2000-1A5:
- Sygnał godzinowy czas
- Wycisz/wyłącz wyciszenie dźwięku
- Poświata
PolecamyPorównaj w tabeli →