Zegarek Casio G-Shock GW-5000U-1
Wideo 6Zdjęcia 14 |
Casio G-Shock GW-5000U-1 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GW-5000U-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASIO Cyfrowy dla mężczyzn GW-5000U-1ER | 1 099 zł |
Zegarek G-SHOCK Zegarek Casio GW-5000U-1ER G-Shock Solar Wave Ceptor | 1 421 zł |
Casio G-Shock GW-5000U-1ER - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy | 1 579 zł |
G-SHOCK Original GW-5000U-1ER GW-5000U -1ER | 1 421 zł |
Zegarek Casio G-Shock Original Waveceptor Solar | 1 421 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GW-5000U-1:
- Funkcja drzemki
- Włączanie / wyłączanie dźwięku przycisków
PolecamyPorównaj w tabeli →