Наручний годинник Casio G-Shock GW-5000U-1
Відео 6Фото 14 |
Casio G-Shock GW-5000U-1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GW-5000U-1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASIO Cyfrowy dla mężczyzn GW-5000U-1ER | 1 122 zł |
Zegarek G-SHOCK Zegarek Casio GW-5000U-1ER G-Shock Solar Wave Ceptor | 1 421 zł |
Casio G-Shock GW-5000U-1ER - Mężczyzna - 43 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy | 1 579 zł |
G-SHOCK Original GW-5000U-1ER GW-5000U -1ER | 1 421 zł |
Zegarek Casio G-Shock Original Waveceptor Solar | 1 421 zł |
Zegarek G-Shock GW-5000U-1ER Black | 1 421 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GW-5000U-1:
- Функція повтору сигналу
- Включення/вимикання звуку кнопок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →