Zegarek Casio G-Shock GW-3000M-4A
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Casio G-Shock GW-3000M-4A |
|
Jasny, odporny na wstrząsy i wodę kwarcowy zegarek mechaniczny z efektowną tarczą analogową, funkcją chronografu, automatyczną synchronizacją czasu radiowego i wbudowaną baterią słoneczną. Należą do rodziny Casio G-Shock z kolekcji Gravitymaster, która została opracowana we współpracy z pilotami. Konstrukcja tarczy zawiera elementy kokpitu samolotu i przyrządów lotniczych. Dzięki tej konstrukcji i jasnopomarańczowemu paskowi z poliuretanu zegarek Casio GW-3000M-4A ma oryginalny wygląd i może pełnić rolę stylowego akcesorium, które korzystnie uzupełnia wizualny wizerunek aktywnego i pewnego siebie nowoczesnego mężczyzny.
Najwyższa odporność na wstrząsy pozwala bez konsekwencji wytrzymać upadki na twardym podłożu z wysokości 10 m lub pracować przez długi czas w warunkach silnych wibracji. W obu sytuacjach precyzyjny japoński ruch jest niezawodnie chroniony specjalną wkładką wykonaną z opatentowanego materiału amortyzującego alphaGEL. Duża metalowa obudowa z wysoką ramką wykonana jest z wysokiej jakości, wysokostopowej i hipoalergicznej stali nierdzewnej. Zegarek może być używany we wszelkiego rodzaju sportach wodnych i nurkowaniu do głębokości 20 metrów. Tarcza nie ma aktywnego podświetlenia, ale wskazówki i znaczniki godzin otrzymały specjalne luminescencyjne oznaczenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Kup Casio G-Shock GW-3000M-4A
Wszystkie ceny 10 →Casio G-Shock GW-3000M-4AER - Mężczyzna - 50 mm - Cyfrowy - Kwarc - Szkieł | 1 419 zł |
Zegarek Casio GW-3000M-4AER G-Shock GravityMaster męski pomarańczowy | 1 315 zł |
CASIO G-SHOCK Master of G Premium Gravitymaster GW-3000M-4AER GW-3000M -4A | 1 277 zł |
Casio, Zegarek męski, G-Shock Gravitymaster, GW-3000M-4AER | 1 244 zł |
Zegarek Casio GW-3000M-4AER G-Shock Master Of G Premium GW-3000M -4AER | O | 1 244 zł |