Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000GD-4
Wideo 21Zdjęcia 13 |
Casio G-Shock GMW-B5000GD-4 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GMW-B5000GD-4
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek CASIO G-Shock Specials GMW-B5000GD-4ER | 2 429 zł |
CASIO G-SHOCK G-Steel Premium GMW-B5000GD-4ER GMW-B5000GD -4ER | 2 429 zł |
Zegarek męski CASIO G-SHOCK GMW-B5000GD-4ER | 2 429 zł |
Zegarek Casio GMW-B5000GD-4ER G-Shock G-Steel Premium GMW B5000GD 4 | OFIC | 2 429 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000GD-4ER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INPO | 2 429 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GMW-B5000GD-4:
- Sygnał godzinowy
- Automatyczny kalendarz
- 12/24-godzinny wyświetlacz czasu
PolecamyPorównaj w tabeli →