Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000RD-4
Wideo 21Zdjęcia 8 |
Casio G-Shock GMW-B5000RD-4 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock GMW-B5000RD-4
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio Zegarek Casio G-SHOCK Specials GMW-B5000RD-4ER | 2 454 zł |
CASIO G-SHOCK G-Steel Premium GMW-B5000RD-4ER GMW-B5000RD -4ER | 2 429 zł |
Zegarek Casio G-Shock GMW-B5000RD-4ER BLUETOOTH | 2 429 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000RD-4ER GMW-B5000RD -4ER - Natychmiastowa WYSYŁKA | 2 429 zł |
Casio GMW-B5000RD-4ER | 2 429 zł |
CASIO G-SHOCK GMW-B5000RD -4ER OUTLET | 1 889 zł |
Zegarek G-SHOCK GMW-B5000RD-4ER GMW-B5000RD -4ER - Natychmiastowa WYSYŁKA | 2 429 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock GMW-B5000RD-4:
- Wyszukiwanie telefonu
- Sygnał godzinowy
- Oszczędzanie energii
PolecamyPorównaj w tabeli →