Karm dla psów Carnilove True Fresh Rabbit 40 g (101 111786)
Carnilove True Fresh Rabbit 40 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Carnilove 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Carnilove.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Carnilove True Fresh Rabbit 40 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CARNILOVE True Fresh RAW Freeze-dried rabbit&pumpkin 40 g królik i dynLiofilizowane przysmaki dla psów wszystkich ras.
Bez zbóż, ziemniaków, soli czy cukru. Są w pełni dobrze strawne i mogą być podawane psom z wrażliwym żołądkiem. Podstawą przysmaków jest królik, a dodatkiem dynia, bogata w błonnik i witaminy.Przysm Fera.plZłóż skargę | 29 zł |
Carnilove Dog Snack True Fresh RAW Freeze-Dried Rabbit & Pumpkin 40g | 27 zł |
Carnilove Dog Snack True Fresh Liofizowany Królik / RAW Freeze-Dried Rabbi | 28 zł |
Seria Carnilove True Fresh
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, masło, marchew, klasa: holistyczna
od 158 zł
sucha karma, 4.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, v sostave: indyk, holistyczna
od 248 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 16 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, v sostave: ryba, holistyczna
od 59 zł
sucha karma, 1.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 49 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, v sostave: ryba, holistyczna
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 176 zł
sucha karma, 4.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, v sostave: ryba, holistyczna
od 55 zł
sucha karma, 1.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, masło, marchew, klasa: holistyczna
od 82 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, v sostave: indyk, holistyczna
od 50 zł
sucha karma, 1.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, groch, tłuszcz, dynia, ciecierzyca, jabłka, soczewica, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 148 zł
sucha karma, 4.8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla sterylizowanych, v sostave: kurczak, holistyczna
od 27 zł
smakołyki, przekąski, 0.04 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: królik, dynia, błonnik grochowy, mieszanka tokoferoli, aromaty
od 24 zł
smakołyki, przekąski, 0.04 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: kaczka, wiśnia, jeżyna, malina, jagoda, porzeczka, aromaty
od 218 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, groch, tłuszcz, dynia, ciecierzyca, jabłka, soczewica, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, groch, tłuszcz, dynia, ciecierzyca, jabłka, soczewica, olej z łososia, klasa: holistyczna
od 293 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, kasza gryczana, jabłka, soczewica, klasa: holistyczna
od 270 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, klasa: holistyczna
od 230 zł
sucha karma, 11.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: ryby, groch, tłuszcz, ciecierzyca, jabłka, soczewica, dynia, masło, marchew, klasa: holistyczna
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 24 zł
smakołyki, przekąski, 0.04 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: kaczka, wiśnia, jeżyna, malina, jagoda, porzeczka, aromaty
od 32 zł
smakołyki, przekąski, 3 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: królik, papaja
od 11 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, dynia, groszek, jabłko, marchew, ciecierzyca, żurawina, tłuszcz, szpinak
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: 35% karp, groszek, skrobia, sos z łososia, wątróbka drobiowa, kolagen
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na stawy, na kości, v sostave: ananas, kalmar
od 9 zł
smakołyki, suszki naturalne, 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: suszona przepiórka, groszek, skrobia, sos, kolagen, oregano, tłuszcz
od 10 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: śledź
od 33 zł
smakołyki, przekąski, 0.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko z łososia, tłuszcz drobiowy, chlorek sodu, lignoceluloza, klasa: super premium
od 33 zł
smakołyki, przekąski, 0.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyki, ziemniaki, klasa: super premium
od 20 zł
smakołyki, przekąski, 1 szt., 0.22 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: podroby, oleje, tłuszcze, minerały, źródło białka, skrobia, klasa: super premium
od 14 zł
smakołyki, przekąski, 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, algi, podroby, klasa: super premium