Wkład drukujący Canon PFI-102MBK 0894B001
Canon PFI-102MBK 0894B001
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego
atramentowa(-e) Rodzaj tuszu
pigmentowy Kolor
czarny matowy Pojemność
130 ml Kompatybilność
Canon imagePROGRAF-iPF500, iPF510, iPF600, iPF605, iPF610, iPF650, / iPF655, iPF700, iPF710, iPF720, iPF750, iPF755, iPF760, iPF765, LP17, LP24 / Data dodania do E-Katalog
listopad 2013
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oryginał Canon PFI102MBK ME-AT-CAN-215 Canon PFI102MBK - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik!
Komputronik.pl
Złóż skargę
389 zł
Tusz Canon tusz PFI-102MBK (matte black) 280 zł
Tusz Canon Canon PFI102MB Matte Black 130 ml 0894B001 Tusz Canon PFI102MB Matte Black 130 ml Pasuje do: Canon IPF500 Canon IPF600 Canon IPF605 Canon IPF700 Canon ImagePROGRAF iPE... więcej 700 Canon ImagePROGRAF iPE 600 Canon ImagePROGRAF iPE 500
OryginalneTusze.pl
Złóż skargę
332 zł
Oryginalny tusz PFI102MB Czarny matowy marki Canon CF0894B001AA Oryginalny tusz PFI102MB Czarny matowy marki Canon o symbolu oem CF0894B001AA. Produkt dostępny w ciągu 48h. Canon ImagePROGR... więcej AF iPF 500, Canon IPF500, Canon IPF600, Canon ImagePROGRAF iPF 600, Canon ImagePROGRAF iPF 700, Canon IPF700, Canon IPF605,
Tuszmarkt.pl
Złóż skargę
361 zł
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-102MBK (CF0894B001A) (Czarny matowy) - DAR Tusz Oryginalny Canon PFI-102MBK (CF0894B001A) (Czarny matowy)
Producent: Canon
Kod producenta: CF0894B001A
Rodzaj: Tu... więcej sz
Typ: Oryginalny
Kolor: Czarny matowy
Kolor (english): Matte black
Przeznaczony do urządzeń: Canon
Pojemność: 130.00 ml
Tusz pasuje do drukarek:
- Canon imagePROGRAF 500 Canon imagePROGRAF 610 Canon imagePROGRAF 750
- Canon imagePROGRAF 510 Canon imagePROGRAF 700 Canon imagePROGRAF LP-17
- Canon imagePROGRAF 600 Canon imagePROGRAF 710 Canon imagePROGRAF LP-24
- Canon imagePROGRAF 605 Canon imagePROGRAF 720
Pokrewne kody: Tusz, Tusze, Ink Cartridge, Ink Cartridges, PFI-102MBK, PFI 102MBK, PFI102MBK, CF0894B001A, Canon
Kod EAN: 4960999299761
DrTusz PL
Złóż skargę
348 zł
Modyfikacje Canon PFI-102MBK 0894B001 Ceny na Canon PFI-102MBK 0894B001 Canon PFI-102BK 0895B001 od 257 zł 20 oferty Canon PFI-102MBK 0894B001 od 279 zł 13 oferty Canon PFI-102M 0897B001 od 247 zł 26 oferty Canon PFI-102C 0896B001 od 247 zł 19 oferty Canon PFI-102Y 0898B001 od 196 zł 21 oferta
Dynamika cen dla Canon PFI-102MBK 0894B001