Wkład drukujący Canon PFI-102M 0897B001
Canon PFI-102M 0897B001
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego
atramentowa(-e) Rodzaj tuszu
pigmentowy Kolor
purpurowy Pojemność
130 ml Kompatybilność
Canon imagePROGRAF-iPF500, iPF510, iPF600, iPF605, iPF610, iPF700, / iPF710, iPF720, LP17, LP24 / Data dodania do E-Katalog
listopad 2013
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oryginał Canon PFI-102M ME-AT-CAN-218 Canon PFI-102M - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik!
Komputronik.pl
Złóż skargę
349 zł
Tusz Canon PFI102M Magenta 130 ml 0897B001 Tusz Canon PFI102M Magenta 130 ml Pasuje do: CANON IPF610 CANON IPF 710 CANON IMAGEPROGRAF IPF605 CANON LP24 CANON LP... więcej 17 CANON IPF 750
OryginalneTusze.pl
Złóż skargę
306 zł
Oryginalny tusz PFI102M Purpurowy marki Canon CF0897B001AA Oryginalny tusz PFI102M Purpurowy marki Canon o symbolu oem CF0897B001AA. Produkt dostępny w ciągu 48h. Canon ImagePROGRAF iP... więcej F 500, Canon IPF500, Canon IPF600, Canon ImagePROGRAF iPF 600, Canon ImagePROGRAF iPF 700, Canon IPF700, Canon IPF605,
Tuszmarkt.pl
Złóż skargę
317 zł
Tusz Canon Canon Tusz Pfi102Mb Matte Black 130 Ml 293 zł
Canon Tusz Oryginalny Canon PFI-102M (CF0897B001A) (Purpurowy) - DARMOWA D Tusz Oryginalny Canon PFI-102M (CF0897B001A) (Purpurowy)
Producent: Canon
Kod producenta: CF0897B001A
Rodzaj: Tusz
Ty... więcej p: Oryginalny
Kolor: Purpurowy
Kolor (english): Magenta
Przeznaczony do urządzeń: Canon
Pojemność: 130.00 ml
Tusz pasuje do drukarek:
- Canon imagePROGRAF 500 Canon imagePROGRAF 610 Canon imagePROGRAF 750
- Canon imagePROGRAF 510 Canon imagePROGRAF 700 Canon imagePROGRAF LP-17
- Canon imagePROGRAF 600 Canon imagePROGRAF 710 Canon imagePROGRAF LP-24
- Canon imagePROGRAF 605 Canon imagePROGRAF 720
Pokrewne kody: Tusz, Tusze, Ink Cartridge, Ink Cartridges, PFI-102M, PFI 102M, PFI102M, CF0897B001A, Canon
Kody EAN: 4960999299792, 0013803058345
DrTusz PL
Złóż skargę
321 zł
Modyfikacje Canon PFI-102M 0897B001 Ceny na Canon PFI-102M 0897B001 Canon PFI-102BK 0895B001 od 290 zł 9 oferty Canon PFI-102MBK 0894B001 od 259 zł 14 oferty Canon PFI-102M 0897B001 od 280 zł 23 oferty Canon PFI-102C 0896B001 od 282 zł 19 oferty Canon PFI-102Y 0898B001 od 279 zł 19 oferty
Dynamika cen dla Canon PFI-102M 0897B001
Minimalna Średnia Maksymalna