Zmywarka do zabudowy Candy Rapido CI 3E7L0W (32901586)
Zdjęcia 8 |
Candy Rapido CI 3E7L0W
Rodzaj:w pełni zintegrowane
Kompletów naczyń:13
Suszarka:kondensacyjna
Liczba programów:5 szt.
Zużycie wody:11 l
Poziom hałasu:47 dB
Szerokość:59.7 cm
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Rapido CI 3E7L0W
|
Jak konserwować i czyścić zmywarkęZestaw środków zapobiegawczych pozwalających utrzymywać zmywarkę w idealnym stanie
Jak prawidłowo korzystać ze zmywarkiPrzestrzeganie prostych zasad obsługi to bezpośredni sposób na przedłużenie żywotności zmywarek
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Rapido CI 3E7L0W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Rapidò CI 3E7L0W Zmywarka Wbudowany 60 CM 13 Usługi Cyfrowy Wi-Fi 5 | 2 270 zł |
CANDY Zmywarka CANDY CI 3E7L0W Nie Dotyczy | 1 529 zł |
Zmywarka CANDY CI 3E7L0W | 1 529 zł |
Zmywarka CANDY CI 3E7L0W 32901586 | 1 529 zł |
Candy 3e7l0w 13 Services Integrable Dishwasher Posrebrzany One Size / EU P | 2 071 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →