Pralka do zabudowy Candy CBW 27 D1E-S (31800952)
Zdjęcia 4 |
Candy CBW 27 D1E-S 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy CBW 27 D1E-S
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANDY CBW 27 D1E-S pralka do zabudowy 8059019022314 | 2 328 zł |
Candy CBW 27D1E-S 7kg 1200obr/min | 1 693 zł |
Pralka do zabudowy Candy CBW 27D1E-S | 1 996 zł |
Pralka Candy Cbw 27D1E-S 7Kg 16 Programów 60Cm | 2 605 zł |
Candy CBW 27D1E-S 7kg 1200obr/min | 1 899 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →