Pralka do zabudowy Whirlpool BI WMWG 81485 PL (869991664710)
Zdjęcia 15 |
Whirlpool BI WMWG 81485 PL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool BI WMWG 81485 PL
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Corporation Pralka BIWMWG81485EEU S7608438 | 3 395 zł |
Whirlpool Pralka do zabudowy BIWMWG81485PL HZWHRRF81485PL0 | 1 988 zł |
Whirlpool Pralka do zabudowy BIWMWG81485PL 116118 | 1 988 zł |
Whirlpool BIWMWG81485PL 8kg 1400obr./min | 1 945 zł |
Whirlpool Pralka do zabudowy BIWMWG81485PL 116118 | 1 988 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →