Grill CADAC E Braai 40
Zdjęcia 4 |
CADAC E Braai 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CADAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CADAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CADAC E Braai 40
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cadac E braai 40 Grill elektryczny 2300 Watt/230 Volt 90694 | 675 zł |
Grill elektryczny Upominkarnia Grill elektryczny CADAC E-BRAAI 40cm | 1 185 zł |
Cadac Cadac E Braai 40 Black Black 5840-20-04-EU | 1 319 zł |
Grill gazowy CADAC E-BRAAI 40cm | 1 249 zł |
Grill elektryczny CADAC E-BRAAI 40cm | 1 308 zł |
Grill elektryczny CADAC E-BRAAI 40cm | 1 119 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →