Grill CADAC Citi Chef 40
Zdjęcia 16 |
CADAC Citi Chef 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CADAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CADAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CADAC Citi Chef 40
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cadac CITI CHEF 40 Grill 2700 W Grill Gaz 196 g/h Piezo Stainless Steel Bu | 2 355 zł |
Cadac Cadac Citi Chef 40 Black 5610-20-04-EF | 1 089 zł |
Grill gazowy stołowy CADAC City Chef 38,5cm BŁĘKITNY | 1 227 zł |
Grill gazowy stołowy CADAC City Chef 38,5cm BŁĘKITNY | 1 285 zł |
Grill gazowy stołowy CADAC City Chef 38,5cm BŁĘKITNY | 1 100 zł |
CADAC - Citi Chef 40 50 mBar tworzywo sztuczne stal grill gazowy FRA350609 | 2 070 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →