Мангал / барбекю CADAC Citi Chef 40
Фото 16 |
CADAC Citi Chef 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CADAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CADAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CADAC Citi Chef 40
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cadac CITI CHEF 40 Grill 2700 W Grill Gaz 196 g/h Piezo Stainless Steel Bu | 2 355 zł |
Cadac Cadac Citi Chef 40 Black 5610-20-04-EF | 1 089 zł |
Grill gazowy stołowy CADAC City Chef 38,5cm BŁĘKITNY | 1 227 zł |
Grill gazowy stołowy CADAC City Chef 38,5cm BŁĘKITNY | 1 285 zł |
Grill gazowy stołowy CADAC City Chef 38,5cm BŁĘKITNY | 1 100 zł |
CADAC - Citi Chef 40 50 mBar tworzywo sztuczne stal grill gazowy FRA350609 | 2 070 zł |