Grill CADAC Citi Chef 50
Zdjęcia 8 |
CADAC Citi Chef 50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CADAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CADAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CADAC Citi Chef 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cadac City Chef 50 Grill ogrodowy gazowy 3.6 kW 50 cm x 50 cm | 1 694 zł |
Płyta do pizzy do grilla Cadac Carri Chef & Citi Chef 50 - Pizza Stone Pro | 180 zł |
Grill gazowy na kółkach CADAC City Chef 49cm z bocznymi półkami | 3 229 zł |
Grill gazowy na kółkach CADAC City Chef 49cm z bocznymi półkami | 1 871 zł |
Grill gazowy na kółkach CADAC City Chef 49cm z bocznymi półkami | 1 577 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →