Karma dla kotów Brit Premium Kitten Chicken 800 g
Zdjęcia 5 |
Brit Premium Kitten Chicken 800 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Brit Premium Kitten Chicken 800 g
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brit Brit Premium kitten karma sucha dla kociąt kurczak 800 gBRIT PREMIUM Kitten dla Kociąt Kurczak 800g ? Z mięsa drobiowego ? Wspomaga trawienie ? Dba o zdrową sierść i skórę ? Działa pozytywnie na dolegliwości jelitowe Brit Cat Premium Kitten dla kociąt i młodych kotów to produkowana z wysokiej jakości mięsa drobiowego karma, zapewniająca maluchowi... Bee.plZłóż skargę | 24 zł |
Brit Karma Dry Premium Kitten z kurczakiem 0,8kg | 34 zł |
BRIT Cat Premium by Nature Kitten chicken 800 gPełnoporcjowa, sucha karma dla kociąt w wieku od 1 do 12 miesięcy. Odpowiednia jest również dla kotek w okresie ciąży lub laktacji. Receptura karmy została dopasowana do potrzeb kotów w bardzo intensywnych okresach życia - wzrostu i rozwoju oraz w czasie ciąży i laktacji. Konieczne jest wtedy dostarczenie organizmowi najlepszych składników odżywcz... więcejych, dużej ilości białka i kalorii, przy jednoczesnym zbilansowaniu mikro- i makroelementów. Karma jest z dodatkiem oleju z łososia, czyli źródła nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wpływają one pozytywnie na układ nerwowy i krwionośny kotów, są konieczne dla zdrowej i pięknej sierści. Prebiotyki oraz Jukka dba o poprawne trawienie. Najważniejsze cechy:- Z kurczakiem i łososiem- Wysoki poziom białka i kaloryczność- Probiotyki dla wsparcia układu pokarmowego- Olej z łososia jest źródłem kwasów Omega- Zioła regulują trawienie- Bez konserwantów Skład:Dehydraty Fera.plZłóż skargę | 18 zł |
BRIT Premium By Nature Kitten 800gFormuła z kurczakiem dla kociąt (1–12 miesięcy), odpowiednia również dla kotek w okresie ciąży lub laktacji. SKŁAD: dehydratyzowany kurczak 40%, ryż, tłuszcz... EmpikZłóż skargę | 21 zł |
Seria Brit Premium
od 109 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, indyk, groszek, tłuszcz, pulpa jabłkowa, masło, drożdże, premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 111 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, ryż, indyk, tłuszcz, groszek, pulpa jabłkowa, olej, premium
od 124 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 26 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 30 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, zboża, ryż, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 66 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 4 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, premium
od 121 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 27 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 112 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (40%), ryż, zboża, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 26 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, łosoś, wołowina, pstrąg, premium
od 113 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: kurczak (40%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 64 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 166 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, zboża, ryż, warzywa, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, premium
od 38 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: mięso z kurczaka (42%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 74% podroby mięsne i mięsne, 8% podroby pstrągowe i rybne, premium
od 132 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na kości, v sostave: kurczak (41%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
Modyfikacje Brit Premium Kitten Chicken
Ceny na Brit Premium Kitten Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Kitten Chicken 300 g | od 10 zł | 2 oferty | ||
Brit Premium Kitten Chicken 800 g | od 18 zł | 4 oferty | ||
Brit Premium Kitten Chicken 1.5 kg | od 28 zł | 4 oferty | ||
Brit Premium Kitten Chicken 8 kg | od 107 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 28 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak 40%, ryż, tłuszcz, groszek, łosoś, masło, szpinak, wątróbka drobiowa, premium
od 12 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, witaminy, składniki mineralne, premium
od 40 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, ryby, ryż, tłuszcz, jajka, wysłodki buraczane, skrobia, premium
od 18 zł
sucha karma, 0.75 kg, wiek: od 2. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: mięso i produkty zwierzęce, pszenica, kukurydza, oleje, tłuszcze, econom
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: dorsz, ziemniaki, masło, krewetki, dynia, śledź, marchew, mąka, melon, super premium
od 14 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, tłuszcz, groszek, ciecierzyca, masło, wątróbka drobiowa, siemię lniane, jabłka, super premium
od 45 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, ryby, białka, warzywa, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium