Karm dla psów Brit Pate&Meat Lamb 12 szt. 0.8 kg
Zdjęcia 5 | od 120 do 122 zł dodaj do listymoje listy |
Brit Pate&Meat Lamb 800 g 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Brit Pate&MeatPorównaj w tabeli →
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% łosoś, 3% skrobia, 1% błonnik, 0,5% olej z łososia, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% jagnięcina, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, klasa: super premium
od 42 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% łosoś, 3% skrobia, 1% błonnik, 0,5% olej z łososia, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, skrobia grochowa, błonnik grochowy, olej, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 48% kurczak, 22% wołowina, 3% skrobia, 1% błonnik, 0,5% olej, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% wołowina, 15% indyk, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% kaczka, 3% skrobia z grochu, 1% błonnik z grochu, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% kaczka, 3% skrobia z grochu, 1% błonnik z grochu, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, klasa: super premium
od 63 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% wołowina, 15% indyk, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
od 42 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% wołowina, 15% indyk, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: królik, klasa: super premium
od 44 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% dziczyzna, 3% skrobia, 1% błonnik, 0,5% olej, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% indyk, 3% skrobia, 1% pulpa z grochu, klasa: super premium
od 41 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% kaczka, 3% skrobia z grochu, 1% błonnik z grochu, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, skrobia grochowa, błonnik grochowy, olej, klasa: super premium
od 69 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 44% kurczak, 26% kaczka, 3% skrobia z grochu, 1% błonnik z grochu, klasa: super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 48% kurczak, 22% wołowina, 3% skrobia, 1% błonnik, 0,5% olej, klasa: super premium
od 120 zł
mokra karma, 12 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% wołowina, 15% indyk, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
Modyfikacje Brit Pate&Meat Lamb
Ceny na Brit Pate&Meat Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Pate&Meat Lamb 1 szt. 0.4 kg | od 6 zł | 13 oferty | ||
Brit Pate&Meat Lamb 1 szt. 0.8 kg | od 10 zł | 14 oferty | ||
Brit Pate&Meat Lamb 6 szt. 0.8 kg | od 63 zł | 2 oferty | ||
Brit Pate&Meat Lamb 12 szt. 0.8 kg | od 120 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 120 zł
mokra karma, 12 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 55% wołowina, 15% indyk, 3% skrobia z grochu, klasa: super premium
od 121 zł
mokra karma, 15 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, pszenica, minerały, pokrzywa, pomidor, klasa: super premium
od 122 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk (mięso, żołądek, wątroba, serce, szyja), bulion, minerały, klasa: super premium
od 120 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina (mięso, serca, płuca, flaki, wątroba), bulion, minerały, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso z indyka, wątroba, serce, żołądek i szyja z indyka, minerały, klasa: super premium
od 125 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 126 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak (mięso, serca, wątróbki, żołądki), bulion, minerały, klasa: super premium
od 113 zł
mokra karma, 18 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kaczka, minerały, masło, bulion mięsny, klasa: super premium
od 110 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina (mięso, płuca, wymiona, wątroba, serca, flaki), rosół, składniki mineralne, klasa: super premium
od 112 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, kurczak, bulion, wołowina, dynia, ziemniaki, minerały, klasa: super premium
od 130 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, ziemniaki, marchew, groszek, minerały, klasa: super premium