Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 98H ) 18833 | 579 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/65 R16 98H) 23123 | 525 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 98H ) | 530 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE 215/65 R16 Turanza T005 98H Darmowa dostawa w 24 | 505 zł |
Bridgestone TURANZA T005 215/65R16 98H | 523 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H | od 498 zł | 23 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98V Run Flat | od 626 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102H | od 635 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V | od 676 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →