Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 98H ) 18833 | 600 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/65 R16 98H) 23123 | 525 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 98H ) | 587 zł |
Opona Bridgestone 215/65R16 TURANZA T005 98 H FR - opony terenowe 10162 | 479 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE 215/65 R16 Turanza T005 98H Darmowa dostawa w 24 | 505 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H | від 479 zł | 21 пропозиція | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98V Run Flat | від 626 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102H | від 635 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V | від 676 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →