Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (215/65 R16 102V) 28429 | 676 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 102V XL ) 28429 | 701 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 102V XL ) | 810 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/65 R16 102V) 13685 | 710 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/65 R16 102V XL ) 13685 | 772 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98H | od 524 zł | 13 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 98V Run Flat | od 627 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102H | od 635 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/65 R16 102V | od 676 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →