Opona letnia Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz
Wideo 7Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz 245/50 R18 100 W 245/50 R18 100 W Mercedes-Benz 245/50 R18 100 W RunFlat Mercedes-Benz 245/50 R18 100 Y BMW/Mini 245/50 R18 100 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz
Ceny na Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W | od 702 zł | 1 oferta | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz | od 789 zł | 2 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz | od 898 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y BMW/Mini | od 823 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y Run Flat | od 789 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →