Opona letnia Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 100W
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 100W 245/50 R18 100 W 245/50 R18 104 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 100W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V105C) (245/50 R18 100W) R3372 | 733 zł |
Yokohama Advan Sport (V105C) ( 245/50 R18 100W MO ) | 743 zł |
Yokohama Advan Sport (V105C) ( 245/50 R18 100W MO ) R3372 | 734 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 100W
Ceny na Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 100W | od 733 zł | 3 oferty | ||
Yokohama Advan Sport V105 245/50 R18 104Y | od 880 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →