Літня шина Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz
Відео 7Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz 245/50 R18 100 W 245/50 R18 100 W Mercedes-Benz 245/50 R18 100 W RunFlat Mercedes-Benz 245/50 R18 100 Y BMW/Mini 245/50 R18 100 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz
Ціни на Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W | від 702 zł | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Mercedes-Benz | від 790 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100W Run Flat Mercedes-Benz | від 788 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y BMW/Mini | від 823 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Potenza S001 245/50 R18 100Y Run Flat | від 789 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →