Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H 205/65 R16 95 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM 005 (205/65 R16 95H) 21745 | 597 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/65 R16 95H EVc ) 21745 | 622 zł |
Opona Bridgestone 205/65R16 Blizzak LM005 95H - opony zimowe 21745 | 559 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/65 R16 95H EVc ) | 631 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H | od 559 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →