Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H 205/65 R16 95 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak LM 005 (205/65 R16 95H) 21745 | 597 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/65 R16 95H EVc ) 21745 | 622 zł |
Opona Bridgestone 205/65R16 Blizzak LM005 95H - opony zimowe 21745 | 559 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 205/65 R16 95H EVc ) | 630 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 205/65 R16 95H | від 559 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →