Fotoepilyator Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154
Zdjęcia 9 |
Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 |
|
Fotoepilator będzie dobrą alternatywą dla kosztownych salonowych zabiegów depilacji laserowej i pomoże pozbyć się niechcianego owłosienia w domu. Producent twierdzi, że przy odpowiednim stosowaniu widoczny efekt będzie po 4 do 6 tygodniach. Ponadto zabieg jest bezpieczny – firma Braun zwróciła na to szczególną uwagę. Wykorzystuje specjalny czujnik SensoAdapt z filtrem UV, który w sposób ciągły mierzy odcień skóry (80 razy na sekundę) i automatycznie dostosowuje poziom intensywności.
Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 oferuje łącznie 10 poziomów mocy, w tym dwa najbardziej delikatne dla skóry wrażliwej lub początkujących. Fotoepilator miga co 0,5 sekundy, więc jeśli jest używany prawidłowo, nie zostanie pominiętych obszarów. Aby pracować z różnymi częściami ciała, opakowanie zawiera dwie dysze: standardowa dysza jest odpowiednia do dużych obszarów, takich jak nogi i ramiona, a mniejsza dysza jest odpowiednia do małych obszarów, takich jak twarz i okolice bikini. Dodatkowo wraz z urządzeniem kupujący otrzymuje piękną kosmetyczkę do przechowywania i transportu zestawu oraz maszynkę do golenia Venus Extra Smooth Swirl. Model zaprojektowano z myślą o długiej żywotności: żywotność lampy to 400 000 błysków, co odpowiada około 22 latom zabiegów okresowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154
Wszystkie ceny 6 →Braun Depilator elektrolityczny Silk-expert Pro IPL PL5154 | 1 646 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5154 | 1 610 zł |
Braun Silk-expert Pro 5 PL5154 IPL złoty AGDM-DEP-BRA-141 | 1 699 zł |
Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 | 1 699 zł |
Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 | 1 890 zł |