Фотоэпилятор Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154
Фото 9 |
Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 |
|
Фотоепілятор стане гарною альтернативою дорогим салонним процедурам лазерної епіляції і допоможе позбавитися небажаного волосся на тілі в домашніх умовах. Виробник запевняє, що видимий результат буде вже за 4 – 6 тижнів при правильному використанні. Причому процедура безпечна – цьому компанія Braun приділила особливу увагу. Тут використовується спеціальний датчик SensoAdapt з УФ-фільтром, який безперервно вимірює тон шкіри (80 разів на секунду) та автоматично регулює рівень інтенсивності.
Всього Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 пропонує 10 режимів потужності, у тому числі два найбільш делікатні для чутливої шкіри або новачків. Фотоепілятор здійснює спалахи кожні 0,5 секунди, тому при правильному використанні пропущених ділянок не залишиться. Для роботи з різними частинами тіла в комплектацію входять дві насадки: стандартна підійде для великих ділянок на зразок ніг і рук, а менша насадка — для невеликих зон, таких як обличчя і область бікіні. Також разом із пристроєм покупці отримують гарну косметичку для зберігання та транспортування набору та бритву Venus Extra Smooth Swirl. Модель розрахована на термін служби: ресурс лампи становить 400 тисяч спалахів, а це близько 22 років періодичних процедур.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5154
Braun Depilator elektrolityczny Silk-expert Pro IPL PL5154 | 1 695 zł |
Braun Silk-expert Pro 5 PL5154 IPL złoty AGDM-DEP-BRA-141 | 1 699 zł |
Depilator BRAUN Silk-Expert Pro 5 IPL PL5154 | 1 610 zł |
Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 | Bezpłatny transport | 1 689 zł |
Depilator BRAUN Silk-expert Pro 5 IPL PL5154 | Bezpłatny transport | Raty | 1 689 zł |