Fotoepilyator Beautifly B-Shine Pro
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Beautifly B-Shine Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beautifly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beautifly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beautifly B-Shine Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beautifly B-Shine Pro | 1 499 zł |
Depilator laserowy Beautifly B-Shine Pro depilacja usuwanie owłosienia | 1 135 zł |
Beautifly B-Shine Pro | 1 499 zł |
Profesjonalny Depilator Laserowy Beautifly B-Shine Pro Skuteczna depilacja | 1 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →