Fotoepilyator Beautifly B-Lumi Blush
Wideo 1Zdjęcia 21 |
Beautifly B-Lumi Blush |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beautifly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beautifly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beautifly B-Lumi Blush
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Depilator BEAUTIFLY B-Lumi IPL | 734 zł |
Beautifly B-Lumi | 734 zł |
Depilator BEAUTIFLY B-Lumi IPL | 849 zł |
Beautifly B-Lumi Blush pulsacyjny depilator laserowy + 2 zapasowe końcówki | 833 zł |
Beautifly B-Lumi | 849 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →