Fotoepilyator Garett Beauty Flash Pro
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Garett Beauty Flash Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Beauty Flash Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garett IPL Beauty Flash Pro biały AGDM-DEP-GRT-005Depilator IPL Garett Beauty Flash Pro biały Depilator IPL Duży obszar działania (5 cm²) 9 poziomów mocy W zestawie: maszynka... więceji okulary ochronne Urządzenie do pielęgnacji skóry* do zastosowania profesjonalnego Wybierz Garett Beauty Flash Pro i pozbądź się niechcianego owłosienia Z Garett Beauty Flash Pro z łatwością usuniesz zbędne włoski. Ten produkt stanowi nowy standard w domowej depilacji. Zaawansowana technologia światła pulsacyjnego (IPL) i duży obszar działania – 5 cm² – pozwalają skutecznie, a przede wszystkim długotrwale zredukować owłosienie. Zapomnij o bolesnych i częstych sesjach woskowania czy tradycyjnego golenia — teraz możesz cieszyć się dłużej gładką skórą i to bez wychodzenia z domu. Technologia IPL zadba o Twoją skórę Technologia, wykorzystywana w depilatorze Flash Pro, to bezpieczna i skuteczna metoda na pozbycie się owłosienia. Światło (IPL) dociera do mieszka włosowego, niszcząc go, tym samym spowalniając ponowny wzrost włosów. Zabiegi są szybkie, komfortowe i przynoszą długotrwałe efekty. Połączenie nowoczesnej technologii z prostotą użytkowania sprawia, że depilator Garett Beauty Flash Pro jest idealny dla każdego, kto pragnie cieszyć się gładką skórą bez konieczności częstego depilowania. Wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra, w jednym urządzeniu Depilator Garett Beauty Flash Pro to urządzenie zaprojektowane z myślą o kompleksowej pielęgnacji. Oprócz głównej funkcji – usuwania owłosienia – posiada tryby przeznaczone do walki z trądzikiem, odmładzania twarzy oraz spłycania zmarszczek. Ciesz się skuteczną depilacją, a także dodatkowymi korzyściami, które przynosi regularne stosowanie urządzenia. Dzięki niemu Twoja skóra stanie się wygładzona Możliwość dostosowania do każdego rodzaju skóry Komfort i skuteczność depilacji zależą od właściwego dostosowania mocy urządzenia. Depilator IPL Flash Pro umożliwia wybór poziomu intensywności światła, tak abyś mogła dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb Twojej skóry i różnych części ciała. Bez względu na to, czy planujesz usunąć owłosienie z nóg, ramion, czy też delikatnych obszarów takich jak bikini lub pachy, możesz być pewna, że depilator Garett Beauty Flash Pro zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Depilator i dodatkowe akcesoria w zestawie Wybierając Garett Beauty Flash Pro, otrzymujesz nie tylko depilator, ale cały zestaw, przygotowany z myślą o Twoich potrzebach. Dołączone okulary osłonią Twoje oczu podczas każdego zabiegu, a dodatkowa golarka pozwoli Ci na przygotowanie skóry do depilacji, co jest kluczowe dla osiągnięcia najlepszych efektów. Gotowa na piękną, gładką skórę bez wrastających włosków? Wybierz depilator IPL Garett Beauty Flash Pro i zapomnij o problemach związanych z depilacją. *tryb pielęgnacji skóry przeznaczony jest do stosowania przy skórze w środowisku opieki zdrowotnej lub w innym kontrolowanym środowisku zawodowym przez profesjonalistó Komputronik.plZłóż skargę | 799 zł |
Garett Beauty Flash ProAplikacja mobilna:nie;Bez OleOle.plZłóż skargę | 899 zł |
Depilator IPL Garett Beauty Flash Pro białyGarett.com.pl Złóż skargę | 799 zł |
Depilator IPL Garett Beauty Flash Pro białyDepilator IPL Garett Beauty Flash Pro – nowoczesna technologia dla gładkiej skóry Poznaj depilator IPL Garett Beauty Flash Pr... więcejo – wyjątkowe rozwiązanie dla ws... EmpikZłóż skargę | 799 zł |
Garett Beauty Flash ProAplikacja mobilna:nie;Bez RTV Euro AGDZłóż skargę | 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 796 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do twarzy, do okolic bikini, sieciowe, ogniska: 500 tys.
od 722 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 3, nasadki: do ciała, synchronizacja ze smartfonem, sieciowe, ogniska: 600 tys.
od 858 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 3, nasadki: do ciała, do twarzy, synchronizacja ze smartfonem, sieciowe, ogniska: 300 tys.
od 799 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, sieciowe, ogniska: 1000 tys.
od 783 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, sieciowe, ogniska: 150 tys.
od 799 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do odmładzania skóry, sieciowe, ogniska: 300 tys.
od 799 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, sieciowe, ogniska: 300 tys.
od 799 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, sieciowe, ogniska: 3000 tys.
od 575 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, sieciowe, ogniska: 200 tys.
od 638 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, sieciowe, ogniska: 600 tys.
od 734 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 5, nasadki: do ciała, do odmładzania skóry, sieciowe, ogniska: 500 tys.
od 699 zł
depilator świetlny (IPL), poziomów mocy: 2, nasadki: golarka siatkowa, do ciała, synchronizacja ze smartfonem, sieciowe, ogniska: 300 tys.