Fotoepilyator Garett Beauty Cool
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Garett Beauty Cool |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Garett Beauty Cool
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garett IPL Beauty Cool biały AGDM-DEP-GRT-006 | 499 zł |
Depilator IPL Garett Beauty Cool biały | 499 zł |
Garett Beauty Cool | 599 zł |
Depilator IPL Garett Beauty Cool biały | 499 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →