Fotoepilyator Concept IPL Perfect Skin IL3000
Zdjęcia 7 |
Concept IPL Perfect Skin IL3000 |
|
Sieciowy depilator świetlny marki Concept w swojej klasie urządzeń można zaliczyć do stosunkowo niedrogich rozwiązań. Do usuwania niechcianego owłosienia wykorzystuje się tu silne błyski światła o różnym natężeniu. Zaletą tego zabiegu jest bezbolesność i długotrwałe zachowanie rezultatów podczas całego przebiegu depilacji. Depilator świetlny Concept IPL Perfect Skin IL3000 to bardzo wszechstronne urządzenie, które można wykorzystać do leczenia niemal każdego obszaru ciała, w tym okolic bikini, twarzy, pach, nóg, ramion, pleców.
Aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, zastosowano czujnik ochrony oczu, wskaźnik gotowości i automatyczne wyłączanie podczas bezczynności. Oprócz 5 poziomów intensywności (od niskiego do wysokiego) dostępne są również dwa tryby pracy. Tak więc Precision jest przeznaczony do wrażliwych i delikatnych obszarów ciała, takich jak pachy i twarz, a Gliss do dużych obszarów pracy, takich jak golenie. W tych ostatnich stosuje się nie pojedyncze, lecz wielorazowe lampy błyskowe, do których wystarczy wciśnięcie i przytrzymanie przycisku zasilania światłem podczas całego zabiegu. Żywotność lampy sięga 300 tysięcy błysków, co powinno wystarczyć na wiele lat w ramach użytku domowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Kup Concept IPL Perfect Skin IL3000
Wszystkie ceny 8 →IL3000 Depilator IPL PERFECT SKIN IL3000 | 697 zł |
Depilator CONCEPT Perfect Skin IPL IL3000 | 491 zł |
CONCEPT IL3000 PERFECT SKIN 8595631011195 | 491 zł |
Depilator CONCEPT Perfect Skin IPL IL3000 | 491 zł |
Depilator CONCEPT Perfect Skin IPL IL3000 | 491 zł |