Fotoepilyator Beautifly B-Shine Pro Blush
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Beautifly B-Shine Pro Blush |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beautifly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beautifly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beautifly B-Shine Pro Blush
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Depilator BEAUTIFLY B-Shine Blush IPL | 900 zł |
Beautifly Blush depilator IPL do ciała, twarzy, okolic bikini i pach 1 szt | 1 130 zł |
Depilator BEAUTIFLY B-Shine Blush IPL | 900 zł |
Beautifly Wielofunkcyjny Laser kosmetyczny B-Shine Blush | 1 100 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →